Banyo Tadilatı

İçindekiler

Banyo tadilatı, ev yenileme işlerinde en modern çizgilerin yer aldığı konsept çalışmalar başında gelir. Peki banyo tadilatı nasıl yapılır? Banyo tadilat ücretleri ne kadar?

Küçük banyo tadilatı
Küçük banyo tadilatı

Küçük banyo tadilatı aşamaları ve yapılan işçilik ile oldukça dikkat isteyen bir çalışmadır. Bunun en önemli sebebi; elektrik, su ve seramik döşeme gibi hassasiyet gerektiren işlerin tümünün bir arada yapılmasıdır. Peki başarılı bir banyo içi tadilat işlemi için ne yapmak gereklidir? Tadilat ustası seçerken nelere dikkat etmelidir? Ortalama bir 6 metrekare banyo tadilat fiyatları ne kadardır? Banyo için tadilat işlerinde hangi malzemeler kullanılır? banyo yenilemesinde hangi işlemler uygulanır hangi adımlar takip edilir?

Banyo Tadilat Fiyatları

Banyo tadilat fiyatları konusunda sektörde belirli bir rakam aralığı olsa da her firma kendine göre bir tutar belirleyecektir. Yapılacak tadilat çalışmasında sunulacak hizmet detayı, çalışacak usta sayısı, tadilat süresi ve kullanılacak malzemeye kadar her husus fiyata etki edecektir. Bu sebeple öncelikle banyo tadilat ücretleri noktasında en çok etkili olan tadilat çalışmalarını ve detaylarını bilmek gereklidir. Banyo içerisinde yapılacak iş sayısı, işin kapsamı ve ekstra istenen çalışmaların her biri banyo tadilatı işçilik fiyatları‘na yansıyacaktır. Bu nedenle alanın önceden keşifle incelenmesi ve buna uygun şekilde tadilat süresi verilerek fiyat teklifi sunulması en makul adım olacaktır.

İzmir Banyo Tadilat Hesaplama

Banyo tadilatı hesaplama

Banyo tadilatı hesaplama programı: banyo tadilat fiyat hesaplama artık çok kolay. Banyo tadilat maliyeti hesaplama Hemen başla!

Bayonuzun En ve Boy Ölçüleri
(Lütfen ölçüleri giriniz)

Örnek: 305.5 = 3m 5 cm 50mm
Örnek: 183.5 = 1m 83 cm 50 mm

Kırım Yıkım, Moloz, Nakliye
(Lütfen yapılacak banyo tadilat işleri seçiniz)

Duvar Örme, Niş.
(Lütfen yapılacak banyo dekorasyonu işleri seçiniz)

Duvar ördürmek ve niş istiyor musunuz?

Şap. Sıva. İzolasyon.
(Lütfen yapılacak kaba işleri seçiniz)

Alçi. Boya. Tavan.
(Lütfen yapılacak dekorasyon işleri seçiniz)

Nasıl bir banyo tavan uygulaması ister misiniz?

Şap. Sıva. İzolasyon.
(Lütfen yapılacak kaba işleri seçiniz)

TL

Section

ANAHTAR TESLİM BANYO TADİLATI FİYAT TEKLİFİ ÖRNEĞİ

YAPILACAK İŞİN DETAYLARI

 • Ön teklif görüşmesinden sonra teklif te var ise gerekli revize yapılıp netleştirilecektir. Çalışmanın tüm detayları belirlendikten sonra teklif revizesinde çalışmaların ilerleme şeması dahil tüm detaylar belirtilecektir.

ÇALIŞMALARIN İŞLEYİŞ ŞEMASI

 1. Teklif anlaşılıp tüm detaylar görüşüldükten sonra var ise teklif te gerekli revizeler yapılıp müşteriye sunulacak ve teklif netleştikten sonra sözleşme aşamasına geçilecektir.
 2. Sözleşme aşamasından sonra tüm mimari 3d çizimleri yapılıp müşteriye sunulacaktır ve var ise üzerinde gerekli  revizyonlar yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra imalat aşamasına geçilecektir.
 3. Çalışmaların işleyiş şeması kırım, söküm, altyapı ve üst montaj şeklinde olacak ve sözleşme aşamasında daha detaylı şekilde belirtilecektir.
 • NOT / Sözleşme aşamasında işin başlama, teslim tarihleri, ilerleyişi, firmamızın ve müşterinin yükümlülükleri, ödeme planı gibi detaylar ayrıntılı bir şekilde belirtilecektir.
 • NOT / Çalışmaların tamamı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

KULLANILACAK MALZEMELERİN MARKA VE ÖZELLİKLERİ

 1. Elektrik malzemesi alt yapı kablo, HES, ÖZNUR, SEVAL,  ALTIN Led spot ve motorları MARKT, HOROZ VEYA NÜANS.  Anahtar ve priz viko kare serisi ve sigortalar SİEMENS,  LEGRAND, SCHNEİDER veya VİKO olacaktır.
 2. Su tesisatı ve kat kalorifer tesisatı alt yapı FIRAT PN 25 temiz su, 3.2 kalınlık Pis su tesisat boruları kullanılacak
 3. Seramik malzemeleri SERAMİKSAN veya KÜTAHYA SERAMİK veya AQUA marka birinci sınıf seramik olacaktır ve müşteriye aittir.
 4. VİTRİFİYE: Batarya takımları, duş seti, klozet seti, etajerli lavabo, müşteriye aittir.
 5. Banyoda duşakabin 6 ml temper camlı, kumlamalı veya kumlamasız, komple krom aksamlı olacaktır.
 6. Mobilyalar mdf lam gövde ve kapak olarak üretim montajı yapılacak.
 7. Banyo tezgahı AKRİLİK veya MERMERİT olacaktır.
 8. Boya FİLLİ, MARSHALL veya  DYO marka silikonlu silinebilir olacaktır.
 9. Banyo zeminine uygulanacak izolasyon WEBER Dry Ss easy seri olacaktır.

YAPILACAK İŞLERİN FİYATI

 • Bu teklifte verilen rakamlar genel fiyat teklifidir ve yukarıda belirtilen kalemlerin tamamı projede ki metrajlarına göre birim fiyatı üzerinden hesaplanarak elde edilmiştir.
 1. Yıkım, kırım, moloz, nakliye: Banyo mobilyaları, duvar ve zemin seramikleri, eski tavan çalışması sökülecek, vitrifiye, batarya, duş kabini banyodan çıkarılacak. Banyo uygulama için boş hale getirilecek. Tesisat, kırım, söküm ve montaj  esnasında çıkan molozların nakliyesi yapılacak.
 2. Duvar Örme – Niş: Mutfak kapısı, mutfak balkon kapısı kaydırılacak, wc kapısı kaydırılacak ve oluşan boşluğa duvar örülecek. Duş içine, rezervuar üstüne niş çalışması yapılacak.
 3. Sıva – Şap: Banyo duvarlarına sıva çekilecek. Banyo zemin şapı komple yenilenecek.
 4. Yalıtım: Banyo izolasyonu yapılacak. Malzeme dahildir.
 5. Klipin Tavan: Banyo tavanına asma tavan içinde gizli klipin tavan yapılacak.
 6. Su Tesisat : Banyonun temiz su tesisatı komple yenilenecek. Projeye göre pis su tesisatı revize edilecek ve üst grupların ve havlupanın montajı yapılacak.
 7. Elektrik Tesisat: Projeye göre elektrik tesisatında revizeler yapılacak. Banyo tavan aydınlatması ve led için gerekli hat çekilecek.
 8. Seramik – Mermer: Banyo duvar ve zemine müşterimizin almış olduğu seramiklerin işçiliği yapılacak.
 9. Tezgah: Banyo dolap üstüne akrilik veya mermerit tezgahın işçilik ve montajı yapılacak.
 10. Menfez: Banyoya 1 adet  alüminyum menfez montajı yapılacak.
 11. Duşakabin: Kumlamalı veya kumlamasız 6 mm alüminyum aksamlı 1 adet duşakabin montajı yapılacak.
 12. Mobilya Banyo: Banyo hilton dolapları tasarıma uygun renk, gövde kapak Mdf lam olarak üretim ve montajı yapılacak.
Genel Toplam: 64.490 TL + KDV

Firmamızda Tasarım ve Ugulama hizmeti alırsanız iç mimari proje bedeli talep etmiyoruz, bu hizmetimiz tamamen ücretsiz bir şekilde iç mimarlarımız tasarından bedelsiz verdiğimiz bir servistir. Sadece tasarım ve proje hizmeti almak isterseniz o zaman iç mimar ücretleri ödeyeceksiniz.

ÖLMEZ DEKORASYON & İÇ MİMARLIK
Dış mekan Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Ücretsiz Keşif

Firmamız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsiz Keşif için Lütfen eksiksiz form doldurun. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz!
Tadilat Dekorasyon Yaptıranlar

Tadilat Dekorasyon Yaptıran Müşteri Uyarı Bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi:

Devam Oku

Anahtar teslim ev tadilat, dekorasyon projelerinde 3D TASARIM PROJESİ - İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ! NOT: 3d çizim ve tasarım müşterinin isteği doğrultusunda çizilir ve var ise revize si yapılır. Müşteriden son onayı alınana kadar çizilir ve tamamen ücretsizdir.vv